نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: امتناع از قبول کردن کمک مالی

1247
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

امتناع از قبول کردن کمک مالی

با سلام
    نامزد من از هرگونه کمک مالی کردن بهش بیزاره! اصلا نمیزاره حتی براش یک شارژ بخرم، مشکل مالی هم داره. میگم بیا بریم با هم مانتو ببینیم برات بخریم، میگه الان پول ندارم. میگم هدیه از طرف منه! میگه نه این کارو نکن خودم میخرم. میگم عیب نداره خودم پولشو میدم بعدا بهم بده. میگه نه احساس خوبی ندارم. تو همه چی همینجوریه نمیذاره هیچ پولی بهش قرض بدم هی میگه اونجوری من رو همه چی حساس میشم رو حرفات و رفتارت.

مشکلشو چجوری باید حل کنیم؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون!

2. کاربران زیر از essygorji بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : امتناع از قبول کردن کمک مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط essygorji نمایش پست ها
    با سلام
    نامزد من از هرگونه کمک مالی کردن بهش بیزاره! اصلا نمیزاره حتی براش یک شارژ بخرم، مشکل مالی هم داره. میگم بیا بریم با هم مانتو ببینیم برات بخریم، میگه الان پول ندارم. میگم هدیه از طرف منه! میگه نه این کارو نکن خودم میخرم. میگم عیب نداره خودم پولشو میدم بعدا بهم بده. میگه نه احساس خوبی ندارم. تو همه چی همینجوریه نمیذاره هیچ پولی بهش قرض بدم هی میگه اونجوری من رو همه چی حساس میشم رو حرفات و رفتارت.

خوش اومدی دوست من
    خوشحالم که به فکر نامزدت هستی و دوست داری مشکلات رو حل کنی.

در مورد این مسئله باید بگم که این مشکل نیست بلکه تفاوت هایی هستش که بین هر زوجی وجود داره. این موضوع می تونه جنبه های مثبتی هم داشته باشه اینکه مثلاً نمی خواد سربارت باشه و ازت استفاده های دیگه داشته باشه.
    منشا این موضوع ممکنه به عوامل مختلفی برگرده اما به نظرم شما در این مورد حساسیت بخرج ندید و در عوض می تونید با آرامش در اینباره با نامزدتون صحبت کنید و این اطمینان رو بهش بدید که درکش می کنی - اگه می خوای کسی درکت کنه باید اول سعی کنی درکش کنی!

سعی نکن کسی رو تغییر بدی بلکه سعی کن نگرش و دیدش رو به موضوع با ایجاد اعتماد و در دراز مدت عوض کنی.
    امضای ایشان

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

نامزدت مي خواد بهت بگه من اصلا به خاطرپول ومال نمي خوامت بعد از عروسي درست ميشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

قدرشو بدون چه نامزد خوبی
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

6. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم از پاسخ هاتون.

نه من و نامزدم با هم رو در بایستی نداریم و من هم بهش قبلا گفتم که میدونم اون دنبال پول نیس. مشکل من اینجاس اون کلا نمیذاره هیچی واسش بخرم، و میدونم این کارو واسه این نمیکنه که مثلا من فکر کنم پولکی نیست، باهاش بحث هم کردم که تو باید به من اتکا کنی، اگه قرضی میخوای اول به من بگو. ولی اون میگه کلا احساس بدی دارم و فکرها و برداشتهای بد میکنم از رفتار و گفتار کسی که بهم پولی داده.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12235
    تشکـر
    65
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    10

خب این یه مشکل هست دیگه.
    دیگه نزدیکترین کس به آدم شریک زندگیش هست، خصوصاً اینکه توی دنیای مردسالار همیشه بهتره مرد به خانمش برسونه.
    برا ما که عکس این قضیه بوده همیشه و من هم بهشون حق دادم اما نه اونقدری که از من توقع داشتند.
    اینها همه اش درده، چه اینوری چه اونوری، خدا میدونه کی درست میشه...
    امضای ایشان

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط essygorji نمایش پست ها
    با سلام

با سلام وادب

اول به شما بابت این نامزد خود ساخته تبریک میگم که در طول زندگی ؛ به خاطر عزت نفس ؛ حتی اگر کمبود مالی داشته ؛ هیچوقت دستشو جلو دیگری

دراز نکرده و با هرچی که داشته ؛ خودشو گذرونده و در آینده بعد از ازدواج چنان وابستگی شدیدی به شما پیدا خواهد کرد (( در همه امور )) که تفکر فعلیتونو بکلی

فراموش خواهید کرد

در حال با اصرار خودتون ؛ باعث سوء تفاهم وکدورت نشین و برای نیل به خواستتون از اعیاد و مناسبتها سود ببرید تا بهانه ای بشه برای قبول هدایاتون

اگر مشکل برای خودتون وجود داره ؛ عین همین مطالب رو بصورت کاملا" خصوصی و محرمانه با مادر زنتون مطرح کنید و اگه قبول کردند ؛ پولتونو از طریق

ایشون برای چیزائی که فکر میکنید لازمه ؛ به دستش نامزدتونبرسونید . ولی شرطش اینه که جنم داشته باشین و تا آخر عمرتون این یه راز بمونه

و به محض اینکه این راز فاش بشه ؛ احساس تحقیر خواهد کرد و عزت نفسشو از بین خواهید برد .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد